Kalan Süre

Haberler

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan CNR Emlak Ankara’ya büyük destek

Gayrimenkul sektörünün Türkiye’deki ilk ve tek uluslararası fuarı CNR Emlak İstanbul Fuarı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himayesinde Ankara’ya taşınıyor. ATO Congresium’da organize edilecek CNR Emlak Ankara Fuarı, 7-10 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek.

CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel, “Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası fuarı olan CNR Emlak İstanbul’u 5 yıldır kesintisiz olarak düzenliyoruz. Buradaki başarımızı dinamik nüfus artışının da etkisi ile canlı emlak piyasasına sahip olan gayrimenkulün gözbebeği Ankara’ya taşımak istedik. Başkentimize İstanbul’daki gibi güçlü bir uluslararası fuar kazandırma mücadelemizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bizi yalnız bırakmayarak, büyük destekler sundular."

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün ilk ve tek uluslararası fuarı olan CNR Emlak İstanbul, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın himayesinde bu yıl ilk kez gayrimenkul sektörünün gözbebeği Ankara’da düzenlenecek. Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden olan gayrimenkul için stratejik bir öneme sahip olması nedeni ile kamu kesiminden büyük destek alan Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı (CNR Emlak Ankara) 7-10 Eylül tarihlerinde ATO Congresium’da düzenlenecek. Emlak sektörünün önde gelen firmalarının dev projelerinin yer alacağı, ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı haline gelecek fuar, CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilecek. Fuarı, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) de destekliyor.